O Nas

Przemyslowy wykrywacz metalu

Nasza historia

Jesteśmy wiodącą firmą z 26-letnim doświadczeniem w rozwoju i produkcji przemysłowych wykrywaczy metali szczególnie do pracy z wysoko wzbogaconymi i magnetycznymi rudami. Od 1997 roku zainstalowaliśmy ponad 700 różnych typów detektorów metali dla wielu branż, w tym dla metalurgii i górnictwa.

Nasz pierwszy model górniczego wykrywacza metalu "Barrier" został opracowany we wrześniu 1997 roku specjalnie dla kompleksu górniczo-metallurgicznego do przetwarzania magnetycznych rud żelaza. Był to pierwszy detektor, który wykorzystał cyfrowe przetwarzanie sygnałów, automatyczną regulację i zdolność wykrywania żelaza i stali manganowej, w tym niemagnetycznych zębów koparki w strumieniu rudy żelaza, bez utraty czułości.

Niezmiennie modernizujemy nasze wykrywacze metali "Barrier", zachowując przy tym pin-to-pin zgodność ze starszymi modelami. Dzięki temu zapewniamy wsparcie dla przemyslowych detektorów metali nawet z 1997 roku produkcji.

Od 2012 roku rozpoczęliśmy produkcję Przekaźników kontroli prędkości przenośnika DS, które zapobiegają poślizgowi, poprzecznemu zrywaniu taśmy i kontrolują przyspieszenie przenośnika. W ciągu 11 lat dostarczyliśmy ponad 3000 jednostek dla budownictwa, metalurgii i energetyki.

Dzięki ciągłemu rozwojowi i modernizacji technologii, gwarantujemy naszym klientom niezawodne i efektywne rozwiązania spełniające najwyższe standardy branżowe.

Zadać pytanie