Klienci

Pierwszy

Wykrywacz metali „Barrier” został zainstalowany we wrześniu 1997 roku.

Ponad 700 wykrywaczy metali „Barrier” i „ImPack” zostało zainstalowanych w 135 firmach z różnych branż, w tym do tej pory 112 firm na Ukrainie i 23 firmy w innych krajach.Skruszony kamień

Ruda żelaza

Ruda uranu

produkowany w Ukrainie jest kontrolowany przez wykrywacz metalu „Bariera”.

...

National Nuclear Energy Generating Company of Ukraine "Energoatom"

Spółka jest operatorem czterech działających elektrowni jądrowych w Ukrainie, w których eksploatowanych jest 15 bloków jądrowych.

Site: http://www.atom.gov.ua

...

ArcelorMittal

Największa światowa firma metalurgiczna, na koniec 2008 roku kontrolowała 10% światowego rynku stali.

Site: corporate.arcelormittal.com

...

Kazakhmys

Duża firma górniczo-hutnicza produkuje 90% całej miedzi w Kazachstanie i zajmuje jedenaste miejsce na świecie w hutnictwie miedzi.

Site: www.kazakhmys.kz

Ковальська

Almalyk Mining and Metallurgical Combine

Jest jednym z największych przedsiębiorstw górniczo-hutniczych w Uzbekistanie, producentem około 90% srebra i 20% złota w Uzbekistanie, największym producentem miedzi w Azji Środkowej.

Site: https://agmk.uz

...

ERG

W skład firmy wchodzą takie firmy produkcyjne jak: W skład struktury wchodzą takie firmy produkcyjne jak: TNC Kazchrome JSC, Zhairem Mining and Concentration Complex, SSGPO JSC, Aluminium of Kazakhstan JSC.

Site: www.erg.com

...

Lafarge

Światowy lider w dziedzinie materiałów budowlanych, zajmuje wysoką pozycję w produkcji cementu, betonu i wypełniaczy w 62 krajach na całym świecie.

Site: www.lafarge.ua

...

Zaporizhzhya Iron Ore Plant

Jedno z największych przedsiębiorstw przemysłu górniczego i hutniczego Ukrainy. Zakład powstał na bazie złoża rud żelaza Yuzhno-Belozersky. Zawartość żelaza w masywie rudy wynosi od 48 do 69%.

Site: www.zgrk.com.ua

...

Ferrexpo Poltava Mining

PJSC Poltava GOK jest największym ukraińskim producentem i eksporterem peletów z rudy żelaza wykorzystywanych w hutnictwie żelaza i produkcji stali.

Site: www.ferrexpo.ua/

...

Metinvest Holding

Metinvest to międzynarodowa grupa stalowo-wydobywcza z ogromnymi zasobami rudy żelaza, kopalniami węgla i aktywami hutniczymi w Europie i Ameryce Północnej. Grupa Metinvest obejmuje 24 przedsiębiorstwa z siedzibą w Ukrainie, w Europie i USA: Ilyich Iron and Steel Works of Mariupol, Ingulets GOK, Northern GOK, Central GOK, Avdiivska Coke Plant, Zaporizhstal, Azovstal Iron and Steel Works” itp.

Site: www.metinvestholding.com

...

Southern Mining and Processing Plant

Jedno z pięciu największych przedsiębiorstw wydobywczych i przetwórczych na Ukrainie i jedyne w kraju produkujące aglomerat.

Site: www.ugok.info

Ковальська

Kovalska Industrial and Construction Group

Kovalska Group jest największym producentem wysokiej jakości wyrobów betonowych i żelbetowych oraz jednym z wiodących deweloperów nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych w Ukrainie.

Site: http://kovalska.com

Ковальська

Navoi Mining and Metallurgical Company

"NMMC" JSC jest jedną z dziesięciu wiodących światowych firm produkujących złoto i jest największym przedsiębiorstwem wydobywczym w Uzbekistanie.

Site: https://www.ngmk.uz

...

HeidelbergCement AG

HeidelbergCement jest światowym liderem w produkcji kruszyw i jednym z wiodących światowych producentów cementu, betonu i innych materiałów budowlanych. HeidelbergCement jest obecny na rynku ukraińskim od 2001 roku.

Site: www.heidelbergcement.com

Zadać pytanie